Kariéra

Portýr

Komunikujete rádi s lidmi? Dokážete k zákazníkům přistupovat vždy vstřícně, ochotně a s úsměvem? Vstupte do světa pánské společenské módy a staňte se portýrem v prodejnách Pánské obleky BANDI v Brně nebo v Bratislavě.

 Správný portýr se vždy stará o to, aby se každý zákazník cítil v prodejně pohodlně a příjemně.

Co bude vaše náplň práce:

  • přivítání a uvedení zákazníků do prodejny
  • zajištění občerstvení a pohodlí zákazníků po celou dobu přítomnosti v prodejně
  • pomoc s odkládáním oděvů
  • odnos nákupu do auta
  • komunikaci s přepravními společnostmi
  • práci s interním informačním systémem – sklad a drobné objednávky

Portýr je první, koho zákazník uvidí, proto by měl mít:

  • reprezentativní vzhled (klasický sestřih, přírodní tóny vlasů, bez viditelných piercingů a tetování)
  • konfekční postavu pro standardní pánský oblek
  • profesionální vystupování
  • doložitelnou trestní bezúhonnost
  • vstřícné a ochotné vystupování
  • schopnost pracovat v týmu

Co můžete očekávat za dobře odvedenou práci:

  • atraktivní finanční ohodnocení (27 500 – 32 000 Kč) dle vašich zkušeností a dovedností
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • pouze denní směny (11,5 hod směny, krátký/dlouhý týden)
  • zaškolení zkušenými kolegy
  • dlouhodobou práci ve stabilní společnosti
  • domácí a přátelskou atmosféru
  • nadstandardní pracovní zázemí
  • motivující a transparentní systém odměn a benefitů

A co se vám bude určitě líbit:

  • dostanete veškeré pracovní oblečení a obuv
  • dny dovolené navíc
  • 3 dny Sick days
  • příspěvek na stravování
  • MultiSport karta
  • kvartální společenské akce všech zaměstnanců prodejny
  • za kvalitně odvedenou práci vás rádi ohodnotíme prémiemi
  • volné vstupy na různé sportovní či společenské události
  • příplatky za práci přesčas

Využijte možnost pracovat v moderně vybaveném prostředí, kde je kariérní růst zaručen. Chybí vám zkušenosti? Nevadí, vše vás naučíme a podpoříme vás v rozvoji.

Pokud vás pozice zaujala a rádi byste se dozvěděli mnohem více, neváhejte nám zaslat svůj životopis prostřednictvím kontaktního formuláře.

Těšíme se na vás!

HR tým Pánské obleky BANDI